Hakkımızda

MARKAKIDS.COM ÜZERİNDEN ALIŞVERİŞ;

1. Sitemizden alışveriş yapmak için üye olmanız gerekmektedir.

-Üye olup alışveriş yapmak için "ÜYE OLUN" veya "Yeni Üyelik İçin Tıklayın" linklerini kullanabilirsiniz.

2. Almak istediğiniz ürünleri adedini belirledikten sonra "Sepete Ekle" butonuna tıklayarak alışveriş sepetinize atabilirsiniz. Alışveriş sepetinin amacı, siz müşterilerimizin ürünü seçer seçmez satın alma zorunluluğunu ortadan kaldırmak ve sizlere daha iyi hizmet verebilmektir.

3. Alışveriş Sepetinizde ürünle ilgili fiyat ve diğer bilgileri görebilir. Ayrıca, ürünlerin adetlerini değiştirebilir, sepetinizden çıkarabilirsiniz. Bütün fiyatlarımız Kdv dahil fiyatlardır.

4. Sepetinizdeki ürünleri 4 farklı şekilde alabilirsiniz. Kredi kartı ile peşin ödeyerek , kredi kartı ile taksitli ödeyerek, havale ile indirimli ödeyerek veya teslimatta kapıda nakit ödeyerek. Ödeme şeklini seçtikten sonra seçtiğiniz ödeme şekline göre detay ekranı gelmektedir. İstenilen bilgileri girdikten sonra "Satın Al" düğmesine tıklayınız.

5. Eğer ödemeyi kredi kartı ile yapacaksanız; siparişi onayladığınız anda, bilgiler net üzerinden sadece bankanın göreceği bir geçiş yoluyla ödemeyi yapan veya ödemeyi teslim alan bankaların bu işlemi onayladıkları veya reddettikleri network işleme mekanizmasına (SSL) ulaşır. Kredi kartı bilgileriniz geçerli ise siparişiniz kabul edilir. Aldığınız ürünlerin ücreti banka yoluyla bize ulaşır. Sipariş olumlu bir şekilde tamamlandığı taktirde, müşteriye siparişiyle ilgili bilgilerin yer aldığı bir e-mail gönderilir. Satın alınan ürün, önceden anlaşılmış olan güvenilir bir kargo şirketlerinden müşterinin seçtiği biri tarafından, siparişi teslim alacak kişiye kimlik gösterilmesi karşılığında teslim edilir.

6. Bu işlemler sonunda, sistem size otomatik olarak bir sipariş numarası verecektir ve sipariş izleme modülüne yönlendirecektir. Bu numara, daha sonra ödeme ve sipariş takip işlemlerinin gerçekleştirilmesi için mutlaka kaydedilmelidir.

7. Sipariş izleme modülü yardımıyla yaptığınız siparişlerin durumunu istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz.

0216 360 22 12
MARKAKİDS ÇOCUK GİYİM © 2017
MARKAKİDS